فروش در بالکت

درصورتی که گوشی آندروید دارید اپلیکیشن را دانلود و نصب کنید و در غیر اینصورت روی دکمه ورود با وبسایت بزنید و ثبت نام را شروع کنید و فروشگاه خودتونو رو رایگان ایجاد کنید و کالا هاتونو اضافه کنید و فروش رو شروع کنید

ساخت فروشگاه
شما پس از ثبت نام به راحتی میتوانید فروشگاه خود را رایگان راه اندازی کنید.
رایگان و بدون محدودیت
تمام خدمات فروشگاهی رایگان می باشد و محدودیتی در افزودن کالا ، تصویر، سفارشات وجود ندارد.
پرداخت الکترونیکی
خریداران کالا های شما به سادگی واریز خود را از طریق درگاه های بانکی معتبر انجام خواهند داد و این سبب جلب اعتماد خریداران است.
شبکه های اجتماعی
علاوه بر اینکه فروش شما از طریق وبسایت اصلی فروشگاه انجام می شود، شما میتوانید لینکی اختصاصی فروشگاهتان را در پیج های شبکه اجتماعی خود نیز قرار دهید.

فروش کالا در بالکت

ضمن عرض خیر مقدم به شما کاربر عزیز، امروز دیگر کسی برای خرید های خود حوصله گشت و گذار را ندارد به همین سبب وجود فروشگاه اینترنتی امری ضروری است ، بالکت اولین سیستم ارائه دهنده فروشگاه اینترنتی رایگان به تمامی صنف ها می باشد که مراحل خرید و فروش در آن تحت نظارت سیستمی می باشد و حتی بالکت دارای سامانه حمل و نقل کالا نیز می باشد که کالا را در سریعترین زمان ممکن در اختیار خریدار قرار بدهد، پس همانطور که میدانید شما هم نیاز به فروش آنلاین کالا های خود دارید پس از فرصت به وجود آمده استفاده کنید، زیرا قطعا هیچ ضرری برای شما نحواهد داشت و به زودی تمامی خرید ها اینترنتی خواهد شد.

فروش در بالکت

درصورتی که گوشی آندروید دارید اپلیکیشن را دانلود و نصب کنید و در غیر اینصورت روی دکمه ورود با وبسایت بزنید و ثبت نام را شروع کنید.

پیگیری بروز مشکل
کاربرگرامی در صورتی که با مشکل مواجه شدید یا نیاز به راهنمایی بیشتر داشتید شماره موبایل خود را وارد کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند
THANK YOU FOR SUBSCRIPTION
Our service is astonishingly thin and light.